Blog sklepu z filtrami eFiltry.pl

 1. Dlaczego warto wybrać markę Donaldson?

  Marka Donaldson od ponad 100 lat rozwiązuje problemy w zakresie filtracji. Wszystko zaczęło się gdy w 1915 r. Frank Donaldson Senior wynalazł pierwszy na świecie skuteczny filtr powietrza do silnika ciągnika. Mając świadomość ile może znaczyć jego wynalazek Frank wprowadził na rynek własny oczyszczacz powietrza — w ten sposób powstała marka Donaldson. Do dzisiaj firma Donaldson wykorzystuje innowacyjne rozwiązania aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

   

  Czytaj więcej
 2. Filtry patronowe - przemysłowe filtry powietrza

  Filtry patronowe - zwane również filtrami nabojowymy lub filtrami kadridżowymi. Ich głównym zadaniem jest odpylanie powietrza podczas procesów w których powstaje suchy pył takich jak: malowanie proszkowe, cięcie laserowe jak i plazmowe, śrutowanie, spawanie, szlifowanie, piaskowanie, a także wiele innych.

  Czytaj więcej
 3. Poznaj katalog filtrów - na przykładzie katalogu Filtron

  Jako profesjonalny specjalizujący się w sprzedaży filtrów i olejów silnikowych sklep skupiający się na oferowaniu wyłącznie wysokiej jakości produktów mamy pewność, że każdy odwiedzający nas klient znajdzie to, czego szuka.

  Czytaj więcej
 4. EUROPICLON - modułowe filtry powietrza z MANN+HUMMEL

  Europiclon - modułowe filtry powietrza z MANN HUMMEL charakteryzują się wysoką przepustowością oraz niskim spadkiem ciśnienia. Sprawdza się w maszynach i urządzeniach używanych w trudnych warunkach o wysokim zapyleniu takich jak: kompresory, maszyny budowlane, rolnicze oraz inne maszyny przemysłowe. Jakie ma zalety?

  Czytaj więcej
 5. Jak myć i konserwować filtry marki K&N

  Nie wszystkie filtry wyrzuca się po kilku miesiącach pracy. Niektóre rodzaje filtrów można czyścić i regenerować, przywracając im pierwotne właściwości filtracyjne. Aby przeprowadzić skuteczny i bezpieczny proces regeneracji filtra, należy skorzystać z dedykowanych akcesoriów. W jaki sposób to robić? Już tłumaczymy!

  Czytaj więcej
 6. Jak czytać oznaczenia w klasyfikacjach olejów silnikowych?

  Aby prawidłowo i szybko dobrać olej silnikowy dla naszego pojazdu opracowano systemy klasyfikacji olejów silnikowych. Co oznaczają różne informacje na butelkach oleju?

  Czytaj więcej
 7. Co może spowodować nie wymienienie na czas filtra powietrza?

  Takich cząstek szczególnie dużo unosi się nad drogami w okresie letnim. Jest to suchy piasek i kurz. Zadaniem filtra powietrza jest ich wychwycenie.

  Czytaj więcej
 8. Oleje silnikowe – rodzaje, zastosowanie, najważniejsze różnice

  Aby funkcjonować prawidłowo, samochód potrzebuje różnych płynów eksploatacyjnych – te odpowiadają za wiele procesów zachodzących w poszczególnych podzespołach, przekładając się na ich wydajność i ogólną żywotność.

  Czytaj więcej
 9. Jak wymienić filtr paliwa w dieslu?

  Okresowe wymiany filtrów paliwa to obowiązek każdego kierowcy. Aby samochód pracował, jak należy i nie sprawiał problemów, należy pamiętać o jego wymianie. 

  Czytaj więcej
 10. Filtry Filtron - historia firmy

  Firma Filtron znana jest wśród kierowców oraz dystrybutorów części motoryzacyjnych jako solidny producent, który zawsze kładzie nacisk na jakość swoich wyrobów.

  Czytaj więcej
Strona