Poznaj katalog filtrów - na przykładzie katalogu Filtron

Poznaj katalog filtrów - na przykładzie katalogu Filtron

Szanowny kliencie!

Jeśli poszukujesz katalogu filtrów:

to dobrze trafiłeś! W naszym poradniku dowiesz się, jak szybko odnaleźć poszukiwany przez Ciebie filtr.

Jak zamawiać/szukać filtry Filtron na stronie eFiltry.pl?

Jako profesjonalny specjalizujący się w sprzedaży filtrów i olejów silnikowych sklep skupiający się na oferowaniu wyłącznie wysokiej jakości produktów mamy pewność, że każdy odwiedzający nas klient znajdzie to, czego szuka. Co więcej, jesteśmy również przekonani, że każdy z Was opuści nasz sklep w stu procentach usatysfakcjonowany otrzymując wysokiej jakości produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Niestety mimo usilnych starań i przykładania bardzo dużej uwagi do intuicyjności naszego sklepu zdarzają sie przypadki, kiedy sposób wyszukiwania produktów nie jest dla każdego do końca jasny.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć poradnik zamawiania, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości i nieco bardziej przybliżyć Wam jak działa nasz katalog online. Zaraz dowiecie się jak szybko i bezproblemowo znaleźć i zamówić filtry powietrza Filtron, wysokiej jakości filtry oleju Filtron czy też filtry paliwa Filtron. Jeśli jednak nadal będziecie mieć Państwo jakieś pytania - nasi pracownicy służą pomocą.

 

Jak znaleźć odpowiedni filtr na eFiltry.pl?

Jeśli interesują państwa  filtry Filtron, renomowanej i docenianej marki na całym świecie i właśnie takiej firmy produkt dedykowany jest silnikowi Waszego auta, możecie znaleźć go szybko i bezproblemowo, nie musząc po kolei przeglądać każdej zakładki w poszukiwaniu odpowiedniego produktu.

wyszukiwarka filtrów i ich zamiennikow 

Jeśli znasz symbol (kod) lub inną charakterystyczną cechę, skorzystaj z wyszukiwarki. 

 

Katalog Filtron - szybka opcja wyszukiwania

Polecamy najszybsze i najlepsze rozwiązanie pozwalające na znalezienie konkretnego produktu metodą "krok-po-kroku". W wyszukiwarce na głównej stronie, na górze - zaraz pod głównymi zakładkami znajduje sie bardzo intuicyjna wyszukiwarka, z którą poradzi sobie każdy. Nie ma znaczenia, czy wiesz jaki model filtra potrzebujesz, czy może nie masz o tym zielonego pojęcia - nasza wyszukiwarka została stworzona z myślą o każdej osobie.

 

Oto dwa sposoby wyszukiwania:

Sposób 1 - szukanie według modelu auta

Jeśli nie masz pojęcia, jaki filtr będzie odpowiedni, skorzystaj z wyszukiwarki z lewej (na górze strony), gdzie wystarczy wybrać:

  • markę auta
  • model auta
  • typ

Nasz katalog online został przygotowany tak, aby wskazać pasujące do konkretnego samochodu filtry. Po kliknięciu ikonki "szukaj" pojawi się adekwatny asortyment z jakim będzie można zapoznać się dokładniej.

katalog filtrów samochodowych - instrukcja wyszukiwania po modelu

 

Sposób 2 - szukanie po kodzie filtra

Jeśli szukasz konkretnego typu filtra, koniecznie skorzystaj z wyszukiwarki po prawej (na górze strony). Wystarczy, że w wyszukiwarce tej umieścisz kod filtra bądź nazwę filtra, a następnie klikniesz "szukaj" - pojawią się pasujące produkty bądź zamienniki. Pamiętaj, aby podawać nazwę bez przerw - to konieczne, aby znaleźć odpowiedni model.

 podaj kod (symbol), aby znaleźć filtr lub zamiennik

 

Filtry wyszukiwania

Choć wyszukiwarka już przekierowała Cię do konkretnych produktów, to nie koniec możliwości - teraz możesz zaznaczyć interesujące Cię opcje tak, aby Twoim oczom ukazały się tylko te najbliższe oczekiwaniom filtry i oleje. Dostępne opcje wyszukiwania bardzo uławiają cały proces.

filtr i ich zmiennik można sortować wg. parametrów: cena, producent, typ filtra (powietrza, paliwowy, oleju) 

 

Opcje filtrowania:

  • cena - na przykład od 0 do 49 złotych
  • producent - nie tylko Filtron, ale i wielu innych
  • typ filtra - olejowy czy paliwowy

 

Mamy nadzieję, że ta instrukcja pomoże Wam w efektywnych poszukiwaniach, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.