CASTROL 5W30 EDGE PROFESSIONAL LONGLIFE III 1L olej silnikowy

brak
Specyfikacje i normy: • ACEA C3 • Porsche C30 • VW 504.00/507.00
CASTROL 5W30 EDGE PROFESSIONAL LONGLIFE III 1L olej silnikowy
Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
SKU
CAS00031

 Castrol Professioanl Longlife III 5W-30

to najbardziej zaawansowane technologicznie oleje w historii. Dzięki rewolucyjnej Fluid Strength Technology™ nowy Castrol EDGE Professional to najbardziej wytrzymały olej na rynku.
„Wprowadzenie nowej oferty Castrol Professional to jedno z ważniejszych wydarzeń w ponad 112-letniej historii firmy”

FST™, czyli Fluid Strength Technology™, to największe osiągnięcie technologiczne opracowane w laboratorium Castrol. Dzięki niemu Castrol EDGE Professional stale adaptuje się i dopasowuje do potrzeb silnika. To pierwszy olej na rynku, który jednocześnie zapewnia wyjątkową ochronę przeciwzużyciową w ekstremalnych warunkach jazdy oraz dostarcza oszczędności paliwa, co umożliwia obniżenie emisji niebezpiecznych związków do środowiska przy niewielkich obciążeniach silnika.
Do tej pory dostępne były oleje energooszczędne lub zapewniające lepszą ochronę przed zużyciem. Nowy Castrol EDGE Professional jest pierwszym olejem, który łączy w sobie te dwie korzyści. Jest on także wyjątkowo wytrzymały. Przeprowadzone testy udowodniły, że redukuje kontakt metal-metal o minimum 40 proc. w porównaniu z konkurencyjnym olejem”.
To niejedyne cechy świadczące o zaawansowaniu nowych produktów. Castrol EDGE Professional został opracowany w technologii podwójnej filtracji, dotychczas stosowanej w produkcji olejów na pierwsze fabryczne zalanie silników. Daje ona pewność najwyższej jakości oleju. Potwierdzają ją liczne rekomendacje wiodących producentów samochodów, jak: Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, MINI, SEAT, Skoda, Volvo i Volkswagen.

Rekomendacje czołowych producentów są niezwykle ważne. Po raz pierwszy rekomendowana jest nie tylko marka Castrol, ale również konkretny produkt – Castrol EDGE Professional. Daje to ogromną przewagę nad konkurencją zarówno naszym olejom z linii Professional, jak i partnerom mającym je w swojej ofercie.

Olej Castrol EDGE Professional posiada również wyjątkowe, fluorescencyjne zabarwienie widoczne w świetle UV, które potwierdza jakość i oryginalność Professional. Pozwala również na naoczne odróżnienie Castrol EDGE Professional od konkurencyjnych produktów.

Specyfikacje: ACEA C3, VW 504.00/507.00, Porsche C30 

Dane techniczne
Klasa lepkości 5W30