Wyszukiwarka

Sklep z filtrami samochodowymi eFiltry.pl - o nas

 

O NAS

W internecie znajdziesz nas od 2012 roku jednak na filtrach znamy się już trochę dłużej - jakoś od lat 80 tych. Wtedy Pan Mieczysław jako dystrybutor marki Filtron i Fiam osobiście rozwoził po całej Polsce filtry do swoich klientów. Później jego syn - Adrian założył sklep z filtrami samochodowymi eFiltry.pl i tak oto jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami takich marek jak WIX, Filtron czy PZL Sędziszów. Głównie korzystamy z kurierów choć zdarzy się, że klienci wpadają do nas odebrać filtry sami. Gdzie jesteśmy? Tak dokładnie to tutaj: 51.836876, 17.035305, a tak mniej dokładnie to między Poznaniem, a Wrocławiem. Jesteśmy małą, rodzinną firmą dlatego stawiamy na jakość, a nie na ilość. Co nas wyróżnia? Wiemy, że gdy maszyna stoi bo potrzebny jest nowy filtr, a straty lecą w tysiącach złotych liczy się czas. Dlatego często stajemy na głowie aby zamówienie było u Was jak najszybciej, a nawet wydajemy zamówienia w późnych godzinach wieczornych gdy postanawiacie przyjechać do nas z drugiego końca Polski.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

 

Uwielbiamy wyzwania!

Znamy się na tym co robimy. A dobieramy filtry od wielu lat. Znalezienie filtrów do urządzeń w wieku naszych dziadków, czołgów czy okrętów morskich nie jest dla nas problemem. Dodatkowo współpracujemy z wieloma firmami, które są w stanie wykonać szeroki zakres filtrów o różnych klasach materiałów filtracyjnych pod zamówienie.

Podchodzimy indywidualnie do naszych klientów dlatego chętnie pomożemy Ci w doborze filtra dopasowanego do Twoich potrzeb.

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny

U nas znajdziesz filtry i oleje wielu znanych producentów. To czego nie znajdziesz jesteśmy w stanie wycenić i sprowadzić dla Ciebie indywidualnie. Regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowe pozycje i kategorie, szczególnie jeśli chodzi o branżę przemysłową. Dodatkowo dbamy o atrakcyjność cenową względem konkurencji, żebyś był zadowolony z wyboru właśnie nas. 

Zależy nam na Tobie

Naszym priorytetem od początku istnienia firmy jest Twoje zadowolenie. Ciągle ulepszamy naszą stronę, żeby była prosta i intuicyjna w użytkowaniu. Staramy się, aby produkty były jak najwyższej jakości oraz żeby były u Ciebie jak najszybciej. “Szybko i profesjonalnie.” to jeden z najczęstszych komentarzy na nasz temat. Wszystkie opinie znajdziesz na naszej stronie, a ich średnia ocena wynosi 4.9/5. Chyba nie najgorzej sobie radzimy? :)